ЩО: Відкриття виставки #скотчмакулатура
ДЕ:
Феміністична майстерня, пл. Ринок, 42 (вхід з двору)
КОЛИ: 
24 жовтня (четвер), 19:00


Феміністична майстерня запрошує на відкриття виставки Маші Проніної #скотчмакулатура в стінах нашого простору!

Маша Проніна – це художниця, активістка, волонтерка, арт-терапевтка, поетеса з Донецька.

#скотчмакулатура – концепція гостросоціальних колажів, зроблених з макулатури та склеєних скотчем, які набули тематику “стьобу” над патріархальною системою, межі якої можуть бути БЕЗмежними. Саме цьому головні складові робіт окрім макулатури – це абсурд та хаос нашого суспільства.

На виставці представлені роботи за 2018-й рік, півроку з якого колажі робилися в окупованому Донецьку та надихалися його антиутопічністю. Але в Україні джерел натхнення не менше.

Простір довкола нас переповнено спамом та сміттям. Нам його дають, ми беремо, кладемо до кишені або викидаємо. Не можна сховатися навіть вдома: Інтернет та телебачення виливає на нас ще більше сміття. Сміття перешло в наші голови, а куди ще, якщо простір максимально завалено? І сміття в головах – це стереотипи, сексизм, гомофобія, расизм та все, що стоїть поряд.

Проєкт #скотчмакулатура почався як засіб упорядкувати це сміття в одному місці, використовувати його як матеріал для творчості, тим самим зробивши з нього щось, що можна назвати мистецтвом.

Виставка буде у Феміністичній майстерні до 24-го грудня. Подивитись на роботи можна під час інших наших подій або щосереди та щонеділі з 16:00 до 20:00.

Окрім того, в рамках виставки будуть проходити додаткові цікаві події. Слідкуйте за анонсами!

Майстер-клас з виготовлення колажів в рамках виставки

Подія на Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.