ЩО: Череда. “Білі зуби” Зеді Сміт
ДЕ: площа Ринок, 42 (вхід з двору), Львів, Феміністична майстерня
КОЛИ: 24 липня о 18-00


Ходять чутки, що “Білі зуби” – надзвичайна книжка, що торкається феміністських, антирасистських та інших соціальних проблем. До того ж, у роману динамічний сюжет і щира мова. Ми ще не встигли її прочитати, тому лише в передчутті прекрасного! Здається, саме та історія, у яку варто вникнути у відпустці, а згодом обговорити у дружному колі.

Модераторка: Квітка Косарчин.

🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳

🌈 Череда – це регулярні зустрічі (по середах, раз на два тижні), де ми кожного разу пропонуємо до спільного обговорення книжку чи статтю і пробуємо разом її розібрати: що зрозуміло, а що ні? Що цікаво, а що хочеться піддати критиці? В процесі ми спілкуємося про тексти, фемінізм і усі сплетіння, в які розгортається розмова.

🍃 До будь-якої зустрічі можна підготуватися (прочитати матеріал, який ми розбираємо) та прийти до нас у гості. Необов’язково бути на попередніх Чередах.

🦔 Ми не поспішаємо з висновками і не прагнемо спожити побільше інформації, тому часто розглядаємо тексти більш ніж одну чи дві зустрічі. Робимо це в теплі і дружбі, тож просимо турбуватися про те, щоб так відбувалося і надалі. Пригощаємо чаєм, фруктами і горішками ^^

💬 Чат читацького клубу в Телеграмі, тут можна задати питання і попросити книжку для ознайомлення: https://t.me/joinchat/IyPzsA-Y47JHf3U2to6c6w ; ще можна задати питання у месенджері Kvitka Kosarchyn

Подія у Фейсбуці!

Авторка обкладинки: Марія Фоя


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.