ЩО: Презентація ініціативи «рівні у кривому» (м. Кривий ріг) від Олени Смоліної
ДЕ:Феміністична майстерня, пл. Ринок 42 (вхід з подвір’я)

КОЛИ: 23 жовтня о 18:30


«рівні у кривому» – це ініціативна група, створена з метою популяризації та сприяння гендерної рівності у місті Кривий Ріг. 
До Львова завітає представниця групи Олена Смоліна і розповість про Кривий ріг, контекст, в якому утворилась її ініціатива, і власне чим і як вона займається.

«Однажды мне в мессенджер прислала сообщение едва знакомая девушка Оля Костина. Я познакомилась с ней, кажется, на велодевичнике, знала, что она эко-активистка, ну, и судя по постам в фейсбуке, – феминистка. Оля написала что-то вроде “Я вижу, ты репостишь и лайкаешь посты на фем-темы, а интересно было бы что-то делать в нашем городе?” И я ответила: “Да!”. Чуть позже 9 девушек собрались в кофейне и обсудили, что надо бы что-то делать, как-то продвигать в массы, если не феминизм, то идею равенства. Так и родились рівні у кривому. Сейчас нас 11, наше инициативной группе чуть больше года, но за этот год мы провели много ивентов, мероприятий и лекций.» – каже Олена.

Протягом наступних днів у Львові Олена разом з усіма бажаючими буде досліджувати тему контрацепції. Кому цікаво приєднатися – зголошуйтесь на papercloset@gmail.com або @yoshyna (телеграм).

Подія в рамках проекту «Резиденція солідарності», який реалізовує «Феміністична майстерня» за рахунок гранту від Фонду інституту «Відкрите суспільство» у співпраці з Правовою ініціативою Фондів відкритого суспільства».


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.