ЩО: Істор(її) фотографії. 1900-1910-і рр. Онлайн-лекція
ДЕ: онлайн, на сторінці Феміністичної майстерні у Facebook
КОЛИ: 23 липня (четвер) о 19:00


На початку ХХ століття “Жіночий домашній журнал” (Ladies’ Home Journal) публікує низку статей, присвячених першим фотографиням в Америці.

Емілія Панкгерст засновує Громадську і політичну спілку жінок для організованого суфражистського руху – “Організацію з захисту суспільних і політичних прав жінок” (Women’s Social and Political Union). А Kodak представляє на ринку камеру Brownie вартістю $ 1,00. 

Упродовж року після початку випуску моделі Kodak Brownie № 1 було продано 250 тисяч екземплярів!

Під час цієї лекції йтиметься про вищезгадані події, а також про біографії та роботи Гаррієт Чалмерс Адамс, Наджії Суман, Маргарет Воткінс та інших фотографинь.


ПРО ЛЕКЦІЇ:

🔹 Істор(її) фотографії – це відкритий цикл лекцій з історії фотографічного мистецтва від перших експериментів у 1820-х рр. до сьогодні та з акцентом власне на жіночих іменах та прикладах робіт відомих фотографинь.

🔹 Лекторка: Олександра Кущенко – львівська мистецтвознавиця та арт-критикиня, дослідниця сучасного мистецтва Львова, а також засновниця проєкту ArtLvivOnline.

🔹 Додатково про курс можна почитати тут.


Лекції відбуватимуться щочетверга о 19 год на сторінці Феміністичної майстерні у Facebook. Усі лекції є безкоштовними для усіх охочих. Під час онлайн-трансляції у вас буде можливість поставити питання лекторці, на які вона відповість в коментарях під відео. 

Цикл лекцій буде корисним для усіх, хто цікавляться фотографією, фемінізмом та жіночою історією.

 

Ілюстрація Анка Сидорова

Підтримати нас на Patreon!       Залишити відгук! 

Подія у Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.