ЩО: Про здоров’я і дієти в сучасному інформаційному просторі. Дискусія
ДЕ: онлайн, через платформу Zoom
КОЛИ: 22 травня (п’ятниця) о 19:00


Теми харчування і жіночого репродуктивного здоров’я супроводжує безліч міфів. Інформації про це часто бракує або ж вона є суперечливою. Навіть звернення до лікарів не завжди гарантує, що та чи інша проблема вирішуватиметься комплексно. Тому буття експертками свого життя і здоров’я, вміння прислухатися до відчуттів у власному тілі і реагувати на них перетворюється на необхідність.

Поділиться досвідом гостя дискусії Наталія Трофімова. Вона розкаже, що таке СПЯ (синдром полікістозних яєчників) і як із ним жити, про те, як застосовувати дієти чи будь-які інші зміни у харчуванні та не завдати собі шкоди, як відрізнити місячні від аномальної маткової кровотечі та що робити, якщо це вона.

Окрім цього, усі учасниці дискусії зможуть розказати про свій досвід, з чим вони стикаються і які спостереження зафіксували щодо свого здоров’я, поділитися випадками успішної чи неуспішної співпраці з медичною системою. Втім, ми проситимемо не давати одна одній медичних порад і не проводити онлайн-діагностики 😉.

Модераторка – активістка Феміністичної майстерні Саша Канцер.

ВАЖЛИВО! Зустріч проходитиме у програмі Zoom. Для участі пиши в коментарях або у приватні повідомлення Майстерні у фейсбуці, що хочеш потрапити на дискусію, і у день дискусії ми надішлемо посилання для участі.

 

Колаж Вікторії Майорової

Підтримати нас на Patreon!       Залишити відгук! 

Подія у Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.