ЩО: Череда. Мова і мислення
ДЕ: площа Ринок, 42 (вхід з двору), Львів, Феміністична майстерня
КОЛИ: 22 травня о 18-00


Що таке мова: простий засіб передачі інформації, позбавлений сторонніх домішок, “домівка буття”, чи, може, щось, що обумовлює мислення і формує картину світу? Як мислять носій_ки різних мов, навіщо потрібні мовні нововведенння на кшталт фемінітивів, як у мові проявляються вплетені в неї дискурси?

Про все це поговоримо на зустрічі нашого клубу, присвяченого взаємозв’язку мови і мислення.

На клуб читаємо дві статті Бенджаміна Ворфа, одного із засновників теорії мовної відносності (тексти доступні за посиланнями тут (перша стаття) і тут (друга стаття)).

Модераторка: Кіра Леонова.

🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳

🌈 Череда – це регулярні зустрічі (по середах, раз на два тижні), де ми кожного разу пропонуємо до спільного обговорення книжку чи статтю і пробуємо разом її розібрати: що зрозуміло, а що ні? Що цікаво, а що хочеться піддати критиці? В процесі ми спілкуємося про тексти, фемінізм і усі сплетіння, в які розгортається розмова.

🍃 До будь-якої зустрічі можна підготуватися (прочитати матеріал, який ми розбираємо) та прийти до нас у гості. Необов’язково бути на попередніх Чередах.

🦔 Ми не поспішаємо з висновками і не прагнемо спожити побільше інформації, тому часто розглядаємо тексти більш ніж одну чи дві зустрічі. Робимо це в теплі і дружбі, тож просимо турбуватися про те, щоб так відбувалося і надалі. Пригощаємо чаєм, фруктами і горішками ^^

💬 Чат читацького клубу в Телеграмі – тут можна задати питання і попросити книжку для ознайомлення.

🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳

Подія у Фейсбуці!

Іллюстрація: Jean Berko Gleason


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.