Що: Череда, феміністський читацький клуб
Де: площа Ринок, 42, Феміністична майстерня
Коли: 20 лютого о 18:00


На цей раз обговоримо, які методи використовують феміністські дослідниці і чим ці методи відрізняються від класичних у соціології.

Методи, які обговорюватимемо, описано у третій лекції книги Є. Здравомислової і А. Тьомкіної “12 лекций по гендерной социологии” (ст. 138-179). Сама книга є у відкритому доступі за посиланням (викладено за згодою видавництва).

Також варто ще раз переглянути лекцію №2 (про феміністські епістемології), адже не раз повертатимемось до неї у розмові, вкладатимемо приклади уже проведених досліджень в рамки теоретичних підходів, щоб краще зрозуміти ці підходи. Ще радимо звернутися до книжки Тамари Марценюк “Чому не варто боятися фемінізму”, де у п’ятому розділі теж можна знайти описи самих феміністських досліджень і методології, на яку вони загалом покладаються. Ця книжка є в нашій бібліотеці.

🌈 Череда – це регулярні зустрічі (по середах, раз на два тижні), де ми кожного разу пропонуємо до спільного обговорення книжку чи статтю і пробуємо разом її розібрати: що зрозуміло, а що ні? Що цікаво, а що хочеться піддати критиці? В процесі ми спілкуємося про тексти, фемінізм і усі сплетіння, в які розгортається розмова.
🍃 До будь-якої зустрічі можна підготуватися (прочитати матеріал, який ми розбираємо) та прийти до нас у гості. Необов’язково бути на попередніх Чередах.
🦔 Ми не поспішаємо з висновками і не прагнемо спожити побільше інформації, тому часто розглядаємо тексти більш ніж одну чи дві зустрічі. Робимо це в теплі і дружбі, тож просимо турбуватися про те, щоб так відбувалося і надалі. Пригощаємо чаєм, фруктами і горішками ^^

Чат читацького клубу в Телеграмі – тут можна задати питання і попросити книжку для ознайомлення.

Подія у фейсбуці.

Авторка ілюстрації Марія Кінович. Зображення взято з книжки Тамари Марценюк “Чому не варто боятися фемінізму”.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.