ЩО: Творча адвокаційна майстерня про права жінок
ДЕ: Львів

КОЛИ:19-22 жовтня


Запрошуємо активних молодих жінок* Львова взяти участь у творчій адвокаційній майстерні з прав жінок.

Разом із учасницями та активістками поговоримо про репродуктивні права жінок та дівчат, доступність і якість медичних послуг у цій сфері, а також про сексуальну просвіту і доступ молодих жінок до інформації про власні репродуктивні права, здоров’я та планування сім’ї.

За допомогою творчих інструментів (форум театр, візуальні мистецтва, історії) з’ясуємо, з якими викликами й проблемами стикаються жінки у повсякденному житті в контексті обраної теми. На Майстерні проаналізуємо, чи пов’язані ці проблеми з ґендерними стереотипами, як можна їх долати, а також про те, які зобов’язання прийняла Україна щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок та як ці задекларовані зобов’язання можна ефективно використовувати у взаємодії з владними інституціями (у тому числі шляхом креативної адвокації).

На майстерні ми також познайомимося з Конвенцією з протидії всім формам дискримінації проти жінок (CEDAW) – один з найважливіших міжнародних документів щодо захисту прав жінок. Україна ратифікувала цю конвенцію та зобов’язується її виконувати. Роль громадянського суспільства полягає в тому числі в озвучуванні наявних проявів дискримінації та зверненні до зобов’язань Уряду щодо забезпечення прав жінок.

Майстерня має на меті підсилити спроможності місцевих активісток й допомогти зацікавленим жінкам, які тільки починають свій активістський шлях і зіштовхуються з певними труднощами у захисті своїх прав.
У результаті майстерні планується розробка конкретних адвокаційних ініціатив з учасницями, які вони зможуть реалізувати у своїх громадах, а також створення форум-вистави на основі історій учасниць із публічним обговоренням для широкої громадськості.

*Ми будемо раді бачити на майстерні жінок, небінарних людей, трансгендерних людей, людей з інвалідністю, лесбійок, людей різного віку, етнічного походження, політичних поглядів. Під час заходу працюватиме дитяча кімната.

Участь у Майстерні безкоштовна! Для участі потрібно до 14 жовтня 2018 року заповнити реєстраційну форму: https://goo.gl/nBnjS2

Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтеся до Бумі: +380952459763 або bumishok@gmail.com.

Майстерня у Львові реалізовується ГО “Театр для діалогу” спільно з ГО “Феміністична майстерня” в рамках проекту ООН Жінки CEDAW в Дії та за підтримки Уряду Канади. ООН Жінки є структурою Організації Об’єднаних Націй, яка зосереджує свої зусилля на досягненні ґендерної рівності та розширенні прав та можливостей жінок.

Більше про заходи та діяльність Театру для Діалогу:
http://tdd.org.ua/ https://www.facebook.com/theatrefordialogue/.
Про діяльність Феміністичної майстерні:
femwork.org
https://www.facebook.com/feministworkshop/


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.