ЩО: Феміністська розмова про мілітаризацію
ДЕ: Феміністична майстерня, пл. Ринок 42 (вхід з подвір’я)

КОЛИ: 19 липня о 19:00


В країні війна, і ми бачимо ознаки мілітаризації навколо. Запрошуємо всіх бажаючих до спільної розмови про те, що означає процес мілітаризації, і в чому він проявляється. До обговорення ми запропонуємо питання, що є мілітаризм, а також, що таке мир. Здавалося б, ми всі прагнемо миру, але чи однаково ми його розуміємо?
Ця дискусія може передувати подальшим розмовам і міркуванням про те, як досягти миру і що можуть робити різні групи суспільства для цього.
Ми також представимо концепцію Синтії Енло про “пакет ідей”, який супроводжує мілітаризацію, і розглянемо її тези про зв’язок гендеру та мілітаризації. 
Синтія Енло — феміністська письменниця, теоретикиня та професорка, відома завдяки працям на тему гендеру і мілітаризму, а також завдяки вкладу у сферу феміністських міжнародних відносин. Досліджує міжнародну політику і політичну економіку з феміністської точки зору, чим сприяє побудові більш інклюзивної феміністської академічної спільноти.
На початку кар’єрного шляху Синтія фокусувалася на вивченні етнічної та расової політики.
Написавши шість книг про етнічну напруженість та її роль у політиці, дослідниця почала розвивати феміністську оптику, до чого практично не вдавалася раніше. У розмові з колегою-ветераном В’єтнамської війни вона дізналася, що місцеві жінки були змушені прати білизну американських солдатів. “Як би звучала історія цієї війни, розказана устами тих жінок?” – запитала у себе Синтія. Відтоді її праці здебільшого торкаються впливу феміністської та гендерної політики на національні та міжнаціональні переговори.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.