ЩО: Череда – феміністський читацький клуб
ДЕ: 
Феміністична майстерня, пл. Ринок, 42 (вхід з двору)
КОЛИ: 
 18 вересня (середа) о 18:00


Цього разу нічого не читаємо 😉

Цього разу збираємося, щоб обговорити плани на 26 BookForum, адже в такому морі подій можна легко втратити орієнтацію. Які літературні події варто відвідати? На які феміністські книжкові новинки варто звернути увагу?
Підготуватися можна, програму заходів, де позначити цікаві події, щоб потім поділитися ними з подругами. Те ж саме з книжками: сайти улюблених видавництв вам в поміч 😊

🌈 Череда (зазвичай) – це регулярні зустрічі (по середах, раз на декілька тижнів), де ми щоразу пропонуємо до спільного обговорення книжку чи статтю і пробуємо разом її розібрати: що зрозуміло, а що ні? Що цікаво, а що хочеться піддати критиці? В процесі ми спілкуємося про тексти, фемінізм і усі сплетіння, в які розгортається розмова.

🍃 До будь-якої зустрічі можна підготуватися (прочитати матеріал, який ми розбираємо) та прийти до нас у гості. Необов’язково бути на попередніх Чередах.

🦔 Ми не поспішаємо з висновками і не прагнемо спожити побільше інформації, тому часто розглядаємо тексти більш ніж одну чи дві зустрічі. Робимо це в теплі і дружбі, тож просимо турбуватися про те, щоб так відбувалося і надалі. Пригощаємо чаєм, фруктами і горішками ^^

💬 Чат читацького клубу в Телеграмі, тут можна задати питання і попросити книжку для ознайомлення.

 

Подія на Facebook

Для зображення використано роботи Eleanor Hardiman.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.