ЩО: Істор(її) мистецтва. Імпресіонізм. Поява фотографії як революція в мистецтві
ДЕ: 
Театр Лесі Українки (вул. Городоцька, 36, м. Львів), головний вхід театру, фойє театру
КОЛИ:
 18 липня о 19:00


Чому “імпресіонізм” популярний на аукціонах сьогодні? І чому він зазнавав такої критики свого часу? Як технічний прогрес впливав на художниць та художників і їхню творчість? Про прагнення передати рух (світла і тіні, гру сонячних зайчиків, вітру – шелест листя в саду або фіранок у вікнах) говоритимемо на прикладах робіт Мері Кассат, Берти Морізо, Марі Бракмон, Єви Гонсалес.
Також подивимось роботи художниці Броніслави Яновської (Bronisława Rychter-Janowska) та скульптурки Люни Амалії Дрекслер (Luna Amalia Drexler/Drexlerówna), творчість яких позначена впливом імпресіонізму. Обидві художниці отримали європейську мистецьку освіту, були активними учасницями мистецького процесу у Львові.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
ПРО КУРС

🔹 Істор(її) мистецтва – це відкритий курс, який надає загальні знання про особливості художніх стилів та напрямків європейського мистецтва від Ренесансу до сьогодні (сучасні контемпорарні практики) на прикладах робіт художниць.

🔹 Лекторка:
Олександра Кущенко – засновниця проекту ArtLvivOnline, арт-критикиня (переважно для видання “Zbruch”). За освітами журналістка та мистецтвознавиця. На сьогоднішній день є аспіранткою ЛНАМ, досліджує енвайронмент в контексті мистецького середовища Львова.

🔹 План лекцій та додаткову інформацію про курс можна почитати тут: https://femwork.org/novini-fm/zapuskayemo-istor-yiyi-mistetstva/

🔹 Відеозаписи попередніх лекцій тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PLi9ul5w4VguuSK4RwI3TW-x-hw9E6cduv


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.