ЩО: Істор(її) мистецтва. Класицизм. Романтизм. Неокласицизм
ДЕ: 
Галерея сценографії Театру Лесі Українки (вул. Городоцька, 36, м. Львів)
КОЛИ:
18 червня о 19:00


Період, який ми розглядатимемо під час лекції, цікавий і насичений завдяки боротьбі ідей і змін стилів. Про соціально-виховну функцію, звернення до ідей античності поговоримо на прикладах робіт Елізабет Віже-Лебрен (Франція) – єдиної жінки в 702-му залі Лувру, присвяченому класицизму. Прагнення до простоти форм всупереч примхливості рококо, благородність, спокій та велич шукатимемо в роботах Ангеліки Кауфман. До речі, оригінальні роботи і Елізабет Віже-Лебрен, і Ангеліки Кауфман можна побачити у Львові.
Страхи французької революції, піднесення і падіння Наполеона, відновлення монархії – бурхливі події не тільки отримали відображення у мистецтві, але й вплинули на розвиток кар’єри художниць.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
ПРО КУРС

🔹 Істор(її) мистецтва – це відкритий курс, який надає загальні знання про особливості художніх стилів та напрямків європейського мистецтва від Ренесансу до сьогодні (сучасні контемпорарні практики) на прикладах робіт художниць.

🔹 Лекторка:
Олександра Кущенко – засновниця проекту ArtLvivOnline, арт-критикиня (переважно для видання “Zbruch”). За освітами журналістка та мистецтвознавиця. На сьогоднішній день є аспіранткою ЛНАМ, досліджує енвайронмент в контексті мистецького середовища Львова.

🔹 План лекцій та додаткову інформацію про курс можна почитати тут: https://femwork.org/novini-fm/zapuskayemo-istor-yiyi-mistetstva/

🔹 Відеозаписи попередніх лекцій тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PLi9ul5w4VguuSK4RwI3TW-x-hw9E6cduv


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.