ЩО: Квір-анімація від KISFF
ДЕ: 
ЦЕХ, вул. Мучна 32
КОЛИ: 
 14 вересня (субота) о 18:00


Що станеться, якщо дати собі волю та не зважати на ролі, які нав‘язує нам соціум? Якщо з твоїх плечей бодай на мить впаде тягар уявних обов‘язків перед уявними «іншими»? Може, варто спробувати? Обіцяємо, тобі сподобається. Цього року KISFF експериментує з давно знайомою програмою Out & Proud та пропонує вам зануритись у чарівний світ квір-анімації.

Програму представить кураторка Олена Сирбу.
Після показу відбудеться обговорення.

Програма:

📍 ЕНТРОПІЯ – Флора Анна Буда (Угорщина / 2018, 10 хв)

Три жінки, троє живуть у паралельних світах, допоки муха на спричиняє баг у системі. Всесвіт руйнується, секс у повітрі, бюстгалтери переоцінені, а зорі сяють. В анімаційному фільмі «Ентропія» угорської мисткині Флори Анни Буди, кольори вибухають, а чуттєвість відкриває нові можливості: завдяки мусі, все абстрактне оживає, а сексуальність відіграє ключову роль.

📍 ПАН ЛІДЕРЦ – Луца Тот (Угорщина, Франція / 2019, 20 хв)

Борисові 50 років. Хоч він і не красень, він шалено закоханий у молодого і красивого Сезаря. Герой веде таємне життя і цілком присвячює його людині, що є і його прабатьком, і його романтичною симпатією. Все різко змінюється, коли Сезар, не знаючи про існування Бориса, приводить жінку до свого любовного гнізда.

📍 ЧАРІВНО – Чен-Су Чун (Велика Британія / 2018, 6 хв)

Короткометражний фільм, який безпосередньо показує життя і суспільство із увагою до деталей та фантазією. Це все химерно, і воно прямо тут.

📍 БУХТА ДОСТАТКУ – Мілва Штутц (Швейцарія / 2018, 12 хв)

Анімаційний фільм «Бухта достатку» зображає пригоду-відкриття вигаданого віртуального світу на острові. Завдяки зображенню історії від першої особи, глядачі беруть участь і стають частиною подій. Вони стикаються з істотами, які виходять за межі таких категорій, як чоловік/жінка, штучне/природнє, тваринне/людське та які постійно змінюють форму своїх тіл. Разом вони досліджують можливості подолання кордонів своїх тіл і вчаться створювати нові умови (та) життя.

📍 РОЗПОВІДЬ ПРО МЕНЕ – Жеральдін Шарпентьє (Бельгія / 2018, 5 хв)

Лу розповідає свою історію, висловлює своє ставлення до ґендеру, одягу та інших соціальних маркерів у часи, де майже немає місця для небінарної ідентичності.

📍 ДОСЯГТИ НЕБЕС – Шон Броді (Канада / 2018, 6 хв)

На відкритій дорозі, трьох квір-друзів у трьох квір-машинах розділяє несподівана квір-виделка на дорозі. “Досягти небес” – це ляльковий анімаційний короткометражний фільм із серцем, фантазією і купою ниток.

📍 ЖИТТЯ СЛИМАКІВ – Софі Коко Ґейт (Велика Британія / 2018, 6 хв)

Таня нарешті створила ідеального партнера — прекрасного гігантського слимака.

☝ Програма демонструється мовою оригіналу з англійськими субтитрами.

☝ Вхід вільний, але будемо вдячні за пожертви на подальшу діяльність ФМ (за реквізитами тут або готівкою на місці).

 

Подія на Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.