ЩО: Істор(її) фотографії. 1950-1960-і рр. Онлайн-лекція
ДЕ: онлайн, на сторінці Феміністичної майстерні у Facebook
КОЛИ: 13 серпня (четвер) о 19:00


Вулична фотографія. Життя на вулицях міста і самих міських жителів фіксують фотокамери Діани Арбус, Вівіан Маєр та Роуз Мендел.

Діану Арбус, відому своєю особливою, певною мірою моторошною, естетикою називають однією з центральних фігур документальної фотографії.

Про Вів’єн Мейер заговорили лише у 2000-х, адже близько сорока років вона працювала нянею, займаючись фотографією у вільний час, і не публікувала свої роботи. Кінострічка «У пошуку Вівіан Маєр» (Finding Vivian Maier, 2013) номінувалась на премію “Оскар” за найкращий документальний фільм. Про Діану Арбус є художній фільм – «Хутро: Уявний портрет Діани Арбус» (Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus, 2006).


ПРО ЛЕКЦІЇ:

🔹 Істор(її) фотографії – це відкритий цикл лекцій з історії фотографічного мистецтва від перших експериментів у 1820-х рр. до сьогодні та з акцентом власне на жіночих іменах та прикладах робіт відомих фотографинь.

🔹 Лекторка: Олександра Кущенко – львівська мистецтвознавиця та арт-критикиня, дослідниця сучасного мистецтва Львова, а також засновниця проєкту ArtLvivOnline.

🔹 Додатково про курс можна почитати тут.


Лекції відбуватимуться щочетверга о 19 год на сторінці Феміністичної майстерні у Facebook. Усі лекції є безкоштовними для усіх охочих. Під час онлайн-трансляції у вас буде можливість поставити питання лекторці, на які вона відповість в коментарях під відео.

Цикл лекцій буде корисним для усіх, хто цікавляться фотографією, фемінізмом та жіночою історією.

 

Ілюстрація Анка Сидорова

Підтримати нас на Patreon!       Залишити відгук! 

Подія у Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.