ЩО: Істор(її) мистецтва. Рококо
ДЕ: 
Галерея сценографії Театру Лесі Українки (вул. Городоцька, 36, м. Львів)
КОЛИ:
13 червня (четвер!) о 19:00


Легкість, ніжність, примхливість – такими є характерні риси художнього стилю рококо. Проте в цей період можемо не тільки говорити про кар’єру професійної художниці, а також і про успішний арт-бізнес на тогочасному ринку мистецтва.
Характерні особливості розглянемо на прикладах робіт Розальби Карр’єри, Анни Розіни де Гаск, Марі-Сюзанни Рослін, Марґеріт Жерар. В цей період декоративно-ужиткове мистецтво відіграє важливу роль, значно зростають вимоги замовників до художніх особливостей порцеляни, меблів, мережива та тканин. За сприяння короля Франції Луї XV маркіза Помпадур засновує порцелянову мануфактуру. Одна з найуспішніших у свій час Севрська порцелянова мануфактура і сьогодні залишається в полі зору колекціонерів.
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
ПРО КУРС

🔹 Істор(її) мистецтва – це відкритий курс, який надає загальні знання про особливості художніх стилів та напрямків європейського мистецтва від Ренесансу до сьогодні (сучасні контемпорарні практики) на прикладах робіт художниць.

🔹 Лекторка:
Олександра Кущенко – засновниця проекту ArtLvivOnline, арт-критикиня (переважно для видання “Zbruch”). За освітами журналістка та мистецтвознавиця. На сьогоднішній день є аспіранткою ЛНАМ, досліджує енвайронмент в контексті мистецького середовища Львова.

🔹 План лекцій та додаткову інформацію про курс можна почитати тут: https://femwork.org/novini-fm/zapuskayemo-istor-yiyi-mistetstva/

🔹 Відеозаписи попередніх лекцій тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PLi9ul5w4VguuSK4RwI3TW-x-hw9E6cduv


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.