ЩО: Жіноче задоволення: наука збудження та оргазму
ДЕ: 
Феміністична майстерня, пл. Ринок, 42
КОЛИ: 
21 серпня (середа) о 19:00


“Задоволення – це життєво необхідний нутрієнт” – Докторка Крістіан Нортруп, авторка книги “Жіночі тіла, жіноча мудрість”.

Американська просвітниця Саманта Зіппора допоможе вам зануритись у світ анатомії збудження та оргазму людей з вагінами. Вона проведе лекцію про форму та функції неймовірних м’язів, нервів, тканин та рідин, що відповідають за жіноче збудження і оргазм, супроводжуючи оповідь схемами та діаграмами. Окрім анатомії, вона поділиться захопливими науковими фактами про те, як жіночий мозок та нервова система впливають на нашу здатність отримувати задоволення. Учасни_ці дізнаються про те, наскільки задоволення та оргазми є корисними для здоров’я.
Ми обговоримо силу жіночого задоволення не тільки з точки зору анатомії, але й торкнемося психологічного та соціополітичного контекстів.

Після лекції ви матимете змогу задати питання, що вас цікавлять.

⚫ Ця подія є відкритою для людей усіх гендерів та сексуальних орієнтацій, що всі є однаково значущими і вартими поваги. Саманта прагне, аби її робота була доступною та інклюзивною для людей різноманітних ідентичностей, а тому вона називає конкретні частини тіла та фізіологічні процеси, не згадуючи гендеру чи орієнтації персони, як_ій належить тіло чи процес.

Всіх нас виношували і народили люди з жіночою анатомією. Знання про те, як влаштована жіноча анатомія і як її вшанувати, мають цілющу силу для кожн_ої з нас, незалежно від анатомії чи ідентичності.

⚫ Подія відбудеться англійською мовою з послідовним українським перекладом.

⚫ Участь за реєстрацією безкоштовна, але ми заохочуємо пожертви для винагороди лекторки.

Реєстрація

Приходьте з ручкою і блокнотом для нотаток, відкритим розумом та серцем і з по_другами.

◾ Про нашу фасилітаторку ◾

Саманта Зіппора – просвітниця і активістка, яка займається питаннями сексуальності і плідності. Як колишня доула, що надихалася традиційним акушерством, Сем підтримує людей в усіх аспектах, пов’язаних із сексуальністю, плідністю та вагітністю, з особистісної, професійної та клінічної перспектив. Більше ніж 20 років досвіду допомогають їй надавати необхідні знання, що здатні змінити життя, усім – від колег-професіонал_ок до дітей передпідліткового віку. Її підхід базується на ґрунтовному розумінні біохімії та біології і підживлюється її грайливістю, дрібкою зухвалості та шанобливою духовністю. Вона вірить, що взаємозв’язок тіла, розуму і духу заслуговує на повагу і благоговіння. По_други жартують, що її слоганом має бути фраза: “Якщо щось входить чи виходить з шийки матки, кличте Сем”.

Аби дізнатись більше про Сем та її роботу, завітайте на її сайті

Подія на Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.