ЩО: Череда. До чого тут шафа?
ДЕ: площа Ринок, 42 (вхід з двору), Львів, Феміністична майстерня
КОЛИ: 12 червня о 18-00


Камінг-аут, тобто озвучення негетеросексуальності, дослівно перекладається як “вихід”. Але що це за простір, з якого пропонується виходити? Він уявний, чи має видиме втілення?
Генрі Урбах демонструє відношення між просторовим і гендерним порядком на прикладі шафи для одягу. Про витіснення інтимної сфери за межі поля зору суспільства читатимемо спільно його статтю “Сховки, одяг, викриття”.

Якщо бажаєте ознайомитися з нею раніше, це можна зробити тут (посилання) (стаття починається на с. 53).

Також рекомендуємо для читання книжку одної з засновниць квір-теорії Ів Седжвік Косовскі “Епістемологія шафи”:  англійською та російською.

Модераторка: Квітка Косарчин.

🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳

🌈 Череда – це регулярні зустрічі (по середах, раз на два тижні), де ми кожного разу пропонуємо до спільного обговорення книжку чи статтю і пробуємо разом її розібрати: що зрозуміло, а що ні? Що цікаво, а що хочеться піддати критиці? В процесі ми спілкуємося про тексти, фемінізм і усі сплетіння, в які розгортається розмова.

🍃 До будь-якої зустрічі можна підготуватися (прочитати матеріал, який ми розбираємо) та прийти до нас у гості. Необов’язково бути на попередніх Чередах.

🦔 Ми не поспішаємо з висновками і не прагнемо спожити побільше інформації, тому часто розглядаємо тексти більш ніж одну чи дві зустрічі. Робимо це в теплі і дружбі, тож просимо турбуватися про те, щоб так відбувалося і надалі. Пригощаємо чаєм, фруктами і горішками ^^

💬 Чат читацького клубу в Телеграмі – тут можна задати питання і попросити книжку для ознайомлення.

🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳

Подія у Фейсбуці!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.