ЩО: Жінки у Вікіпедії
ДЕ: Перша Львівська Медіатека, вул.Мулярська, 2А, Львів
КОЛИ: 12 березня 2019 року, о 18:00


Сьогодні менше 15% біографічних статей в українській Вікіпедії описують жінок. Але це зовсім не означає, що серед усіх людей, про яких варто писати статті у Вікіпедії, жінки становлять лише 15%. Існує безліч науковиць, мисткинь, спортовиць, політикинь та інших видатних жінок, про яких ще не створено статті. І це можеш зробити ти.

Нині з’являється все більше інформації про жінок в історії мистецтва, науки, спорту, політики. Часто їхній внесок не був оцінений сучасниками і сучасницями, а інколи був приписаний чоловікам або забутий у наступні роки. Утім, не менш важливими в контексті Вікіпедії є й діячки сьогодення.

Ми разом поговоримо про те, як можемо це виправити, яким критеріям повинна відповідати стаття у Вікіпедії і як створити свою першу вікістаттю. Після цього ми спільно писатимемо статті, навчаючись це робити на практиці.

Детальніше про подію за посиланням:
https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Вікізустрічі:Жінки_у_Вікіпедії

Для участі, будь ласка, заповніть реєстраційну анкету:
https://surveys.wikimedia.in.ua/index.php/551873?lang=uk

Також варто взяти з собою ноутбук або планшет, а також подумати, про кого ви б хотіли створити статтю. Для вашого натхнення ми підготували списки статей про жінок, які є в інших Вікіпедіях, але немає в українській: https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:WikiGap_2019/Пропоновані_теми і
https://uk.wikipedia.org/wiki/User:Sergento/LiR

Чекаємо на вас 🙂


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.