ЩО: Череда. Жінки великі і маленькі
ДЕ: площа Ринок, 42 (вхід з двору), Львів, Феміністична майстерня
КОЛИ: 10 квітня о 18-00


Книжки про визначних жінок – тема наступної зустрічі феміністського читацького клубу.

Минулого року в Україні вийшло аж три таких: «Сила дівчат», «Це зробила вона» і «Казки на ніч для дівчат бунтарок». Усі вони містять уривки з біографій жінок, що залишили чималий слід в історії, науці чи мистецтві – традиційно “чоловічих сферах” діяльності, через що їх постаті були малопомітними, а їх досвіду не надавалось цінності. Книжки, про які говоритимемо, змінюють цю ситуацію замовчування, але що пропонують натомість?

На “домашнє завдання” читаємо статтю Маріам Агамян “Найперші, найцікавіші, найкращі: що не так із дитячими книжками про видатних жінок”. Вона є тут!

Книжки, про які йдеться в статті, маємо в нашій бібліотеці, тож на клубі можна буде їх почитати-погортати. Немає тільки “Казок на ніч для дівчат-бунтарок”, якщо маєте вдома – прихопіть з собою! О! Ще у нас є “Неймовірні” від Бріджит Квінн – книжка про 15 жінок-мисткинь, читаючи яку зможемо поглянути, чим відрізняються видання такого зразка для дітей і дорослих.

🌈 Череда – це регулярні зустрічі (по середах, раз на два тижні), де ми кожного разу пропонуємо до спільного обговорення книжку чи статтю і пробуємо разом її розібрати: що зрозуміло, а що ні? Що цікаво, а що хочеться піддати критиці? В процесі ми спілкуємося про тексти, фемінізм і усі сплетіння, в які розгортається розмова.
🍃 До будь-якої зустрічі можна підготуватися (прочитати матеріал, який ми розбираємо) та прийти до нас у гості. Необов’язково бути на попередніх Чередах.
🦔 Ми не поспішаємо з висновками і не прагнемо спожити побільше інформації, тому часто розглядаємо тексти більш ніж одну чи дві зустрічі. Робимо це в теплі і дружбі, тож просимо турбуватися про те, щоб так відбувалося і надалі. Пригощаємо чаєм, фруктами і горішками ^^

💬 Чат читацького клубу в Телеграмі – тут можна задати питання і попросити книжку для ознайомлення.

Подія у Фейсбуці!

Обкладинка події: ілюстрація з книжки «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків»


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.