ЩО: Програма Docudays UA від Феміністичної майстерні
ДЕ:
Львівський обласний молодіжний центр (вул. Винниченка, 12)
КОЛИ: 
1, 3, 6, 10 грудня о 19:00


З 1 по 10 грудня, в рамках XVI Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Львівській області, запрошуємо на перегляди та обговорення таких фільмів:

1/12 – БІЛА МАМА
Аліна Макарова – мати шести власних і однієї прийомної дитини. Її колишній чоловік – ефіопець, тож усі діти змішаного походження. Лише її прийомний син білий, але психологічно неврівноважений. Аліна показує дива витримки і педагогічних талантів. Діти стають її союзниками у вихованні нового сина.
Детальніше

3/12 ДІВЧИНА ПРОТИ ГРАВІТАЦІЇ
11-річна Ерденчімеґ твердо вирішила стати славетною конторсіоністкою, як багато відомих монгольських акробатів. Раптово Ерденчімеґ втрачає здатність тренуватися. Перспектива стати «зайвою» у команді просто жахає, адже її батько за ґратами, мати – колишня пиячка, а саму Ерденчімеґ узяли до циркової школи як жест доброї волі.
Детальніше

3/12 ЧЕМПІОНКА

Ванеша – молода ромка, яка готується до головної події свого життя – престижного боксерського поєдинку. Від сільського спортзалу до чемпіонату пролягає довгий шлях, але за допомогою тренерки вона досягне своєї мети попри все.

Детальніше

6/12 ДІВЧАТА У ГРІ
Фільм розповідає про Тері та її дівчину Тіану, які намагаються зберегти свої стосунки у безладному світі лос-анджелеського Скід Роу, знаного як «столицю бездомних США». Разом із іншими жінками громади вони щотижня відвідують уроки образотворчого мистецтва, аби поміркувати, помріяти і зцілитися. Чи виживе їхнє кохання серед жорстокості минулого та нинішнього оточення?
Детальніше

10/12 ПОМІЖ
Живучи за кордоном, брати і сини зводять однакові будинки, аби виразити рівність і єдність у родині. Змальований зі співчуттям портрет сімей, які з економічних причин змушені майже все життя жити окремо, відірваними від власної культури.
Детальніше

10/12 ЗАМОК

Шість особистостей, шість професій і шість неймовірних захоплень. Усі вони зустрічаються у чарівному Королівському замку, де працюють ці персонажі. Ми спостерігатимемо за тим, як вони виконують свої обов’язки, і стежитимемо за їхніми неймовірними хобі. Чудова доза гумору, емпатії та абсурду.

Детальніше

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Організатор: ГО “Патронус”.
Партнери: ГО “Феміністична майстерня”, Львівський обласний молодіжний центр

Дізнатись більше про Мандрівний фестиваль можна тут.

 

Подія на Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.