ЩО: Істор(її) мистецтва. Прерафаелітки. Символістки. Реалізм
ДЕ: 
Театр Лесі Українки (вул. Городоцька, 36, м. Львів)
КОЛИ:
 9 липня о 19:00


Образ Офелії, створений представником прерафаелітів Джоном Міллє, надзвичайно популярний в масовій культурі. Позувала для картини – художниця та поетеса Елізабет Сіддал. На прикладах її робіт, а також Евелін де Морган, Лаури Альми-Тадеми, Марі Ефросін Спарталі побачимо звернення до мистецтва Ренесансу, а також інші особливості цього мистецького напрямку.
Символізм з його таємницями та загадковістю роздивлятимемось серед інших авторок і на прикладі творчості Марії Гіжберт-Студницької (Maria Giżbert-Studnicka), яка отримала освіту в Парижі і жила та виставляла роботи у Львові.
А реалізм, що протиставляв себе романтизму та академізму, побачимо в роботах надзвичайно успішною для свого часу художниці Рози Бонер.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
ПРО КУРС

🔹 Істор(її) мистецтва – це відкритий курс, який надає загальні знання про особливості художніх стилів та напрямків європейського мистецтва від Ренесансу до сьогодні (сучасні контемпорарні практики) на прикладах робіт художниць.

🔹 Лекторка:
Олександра Кущенко – засновниця проекту ArtLvivOnline, арт-критикиня (переважно для видання “Zbruch”). За освітами журналістка та мистецтвознавиця. На сьогоднішній день є аспіранткою ЛНАМ, досліджує енвайронмент в контексті мистецького середовища Львова.

🔹 План лекцій та додаткову інформацію про курс можна почитати тут: https://femwork.org/novini-fm/zapuskayemo-istor-yiyi-mistetstva/

🔹 Відеозаписи попередніх лекцій тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PLi9ul5w4VguuSK4RwI3TW-x-hw9E6cduv


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.