ЩО: Відкриття виставки “Бути в тілі”
ДЕ: вхід до парку Івана Франка (див. мапу нижче)
КОЛИ: 8 червня о 14:00


Виставка є результатом проекту «Бути в тілі», який досліджував ставлення жінок до власної зовнішності та бодіпозитивним методам, які жінки вживають для того, аби досягти гармонії з собою та оточуючими.

На дев’яти стендах виставки глядач_ки зможуть побачити найяскравіші цитати з п`яти групових інтерв’ю, які активістки Феміністичної майстерні провели у Львові, Новій Каховці та Токмаку. Твердження респондент_ок доповнені короткими анотаціями, в яких координаторки проекту роздумують, звідки походять наші уявлення про красу, що жінкам* потрібно робити, аби бути привабливими, та чому важливо не підкорятися тиску суспільних суджень та стандартів краси.

Цим проектом та виставкою ми прагнемо не лише дослідити проблематику, а і спонукати жінок* бути більш приязними до свого тіла, створювати навколо себе атмосферу прийняття та підтримки також і для інших людей з різними зовнішностями. Саме тому деякі зі стендів виставки ми присвячуємо темі бодіпозитиву. Зокрема, у них ми називаємо причини, з яких жінки* відмовляються від тих чи інших практик догляду за собою, а також пробуємо зрозуміти, як формується прийняття себе.

На відкритті відбудеться екскурсія стендами, під час якої координаторки проекту детальніше розкажуть відвідувач_кам про процес дослідження та поділяться власними рефлексіями. Також усі гості отримають газету з текстами та ілюстраціями проекту.

Щиро запрошуємо вас приєднуватися до розмови про тіло!

Проект реалізується ГО «Феміністична майстерня» (Львів) у співпраці з Центром соціального партнерства «Перспектива» (м. Нова Каховка) та ГО «Інститут суспільних ініціатив» (м. Токмак) за грантової підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

Контактна особа:
тел. +380678524297 Катя
e-mail: feministworkshop@gmail.com

Мапа:


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.