ЩО: Череда про місячні
ДЕ: площа Ринок, 42 (вхід з двору), Львів, Феміністична майстерня
КОЛИ: 8 травня о 18-00


“… слово “менструація” дуже рідко фігурує в побутовій мові. На заміну йому існує багато евфемізмів (слів, які заміняють “незручне” слово): місячні, критичні дні, ці дні, червоні гості і т. д. Жінки навіть змушені приховувати своє погане самопочуття, викликане місячними, а менструальний біль називають “болить живіт”. Молоді дівчата та дорослі жінки часом не можуть дозволити собі відпроситися із занять чи з роботи через менструальний біль та приховують істинну причину іншими.” – це уривок з нашого посібника “Про менструацію і пов’язані питання”.

Цього разу хочемо обговорити написане з вами, співставити з досвідом. Прочитати посібник (він недовгий, чесно-чесно) можна тут (посилання).

Обговорити медичні аспекти менструації нам допоможе книжка Наталії Лелюх “Відверта розмова про жіноче здоров’я”. Вона є в нашій бібліотеці, тож будемо до неї звертатися ситуативно безпосередньо на Череді. Там є прекрасні лайфхаки як відрізняти фахові і нефахові рецепти і рекомендації та багато іншого (в веселій формі).

🌈 Череда – це регулярні зустрічі (по середах, раз на два тижні), де ми кожного разу пропонуємо до спільного обговорення книжку чи статтю і пробуємо разом її розібрати: що зрозуміло, а що ні? Що цікаво, а що хочеться піддати критиці? В процесі ми спілкуємося про тексти, фемінізм і усі сплетіння, в які розгортається розмова.
🍃 До будь-якої зустрічі можна підготуватися (прочитати матеріал, який ми розбираємо) та прийти до нас у гості. Необов’язково бути на попередніх Чередах.
🦔 Ми не поспішаємо з висновками і не прагнемо спожити побільше інформації, тому часто розглядаємо тексти більш ніж одну чи дві зустрічі. Робимо це в теплі і дружбі, тож просимо турбуватися про те, щоб так відбувалося і надалі. Пригощаємо чаєм, фруктами і горішками ^^

💬 Чат читацького клубу в Телеграмі – тут можна задати питання і попросити книжку для ознайомлення.

Подія у Фейсбуці!

Ілюстрація: Layla Ehsan


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.