ЩО: Жіночий марш-Львів
ДЕ: пл. Ринок, головний вхід в Ратушу
КОЛИ: 8 березня, 12:00

Львів’янки! Залиште набридлі гендерні ролі та проведіть цей день разом з нами у атмосфері взаємної підтримки і солідарності!

Ми будемо говорити про систематичні порушення прав жінок, з якими стикаємося ми в Україні та інші жінки у світі: домашнє насилля, сексуальне насилля, дискримінація на роботі, відсутність підтримки материнства, сексизм, низька оплата праці, перекладання на жіночі плечі доглядової роботи, відсутність доступу до медицини.

В цей день у всьому світі відбуваються подібні акції, оскільки на різних континентах жінки мають труднощі у доступі до освіти, якісної медицини, вони потерпають під час воєнних конфліктів, є жертвами ранніх шлюбів і насильства, не мають доступу до ресурсів. Жіночий марш у Львові відбудеться в рамках Міжнародного жіночого страйку, який пройде у понад сорока країнах світу. https://www.facebook.com/events/1043905282422378/

Солідарність – наша зброя!

“Ми більше не будемо мовчки це толерувати. Ми вимагаємо від наших урядів припинити використовувати мізогінні образи і почати вживати реальні заходи задля вирішення проблем, пов’язаних з нашою безпекою, вільним доступом до медицини, включно з абортами, встановлення суворих правових покарань для наших кривдників у випадках зґвалтування, насильства в сім’ї, і всіх гендерно зумовлених злочинів, яких ми зазнаємо все більше і більше,  а також забезпечити ефективну секуляризацію.”


З цієї ж нагоди відбудеться:
– Жіночий марш-Львів // International Women’s Strike;
Women Play Music // party;
– Флешмоб Права жінок-права людини! #реагуй;
– Публічна дискусія «Жінки в часи воєнного конфлікту».


Організаторки: ГО “Феміністична майстерня” разом з регіональною ініціативою “Women’s Voices”

[getsocial app=”sharing_bar”]


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.