ЩО: Істор(її) фотографії. 1940-і рр. Онлайн-лекція
ДЕ: онлайн, на сторінці Феміністичної майстерні у Facebook
КОЛИ: 6 серпня (четвер) о 19:00


Війни крізь призму об’єктиву. Активна учасниця сюрреалістичного руху фотографиня Лі Міллер під час Другої світової війни працює військовою кореспонденткою, фіксуючи звільнення Парижа, таборів Бухенвальд і Дахау.

Цунеко Сасамото, приєднавшись у 1940 році до “Фотографічного товариства Японії” офіційно стає першою фотожурналісткою в Японії. Коли у 2011 році була опублікована книга Цунеко, авторці на той час було 97 років і вона продовжувала фотографувати.


ПРО ЛЕКЦІЇ:

🔹 Істор(її) фотографії – це відкритий цикл лекцій з історії фотографічного мистецтва від перших експериментів у 1820-х рр. до сьогодні та з акцентом власне на жіночих іменах та прикладах робіт відомих фотографинь.

🔹 Лекторка: Олександра Кущенко – львівська мистецтвознавиця та арт-критикиня, дослідниця сучасного мистецтва Львова, а також засновниця проєкту ArtLvivOnline.

🔹 Додатково про курс можна почитати тут.


Лекції відбуватимуться щочетверга о 19 год на сторінці Феміністичної майстерні у Facebook. Усі лекції є безкоштовними для усіх охочих. Під час онлайн-трансляції у вас буде можливість поставити питання лекторці, на які вона відповість в коментарях під відео. 

Цикл лекцій буде корисним для усіх, хто цікавляться фотографією, фемінізмом та жіночою історією.

 

Ілюстрація Анка Сидорова

Підтримати нас на Patreon!       Залишити відгук! 

Подія у Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.