ЩО: Істор(її) мистецтва. Бароко. Невідворотна драма буття
ДЕ: 
Галерея сценографії Театру Лесі Українки (вул. Городоцька, 36, м. Львів)
КОЛИ: 
4 червня о 19:00


Динамічність, пишність, урочистість, парадність як противага лаконічним формам Ренесансу – характерні риси стилю бароко. Мистецькі твори транслюють бажання насолоджуватися дарами природи і життя.

Як і в епоху Відродження більшість мисткинь походять з художніх родин. В цей період художниці змінюють спосіб зображення жінок – це образи сильних жінок, які самі вирішують свою долю. Побачити цю відмінність можемо в сюжетах “Юдита й Олоферн” та “Сусанна і старці”.

В цей період натюрморт виокремлюється як окремий жанр і набуває популярності. В авангарді цієї живописної традиції – жінки. На відміну від заборони на студіювання оголеної чоловічої натури, художниці можуть удосконалювати техніку змальовуючи квіти або фрукти.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
Цього місяця (в червні) лекцій буде загалом три і не всі по вівторках. Слідкуйте, будь ласка, за розкладом:)

Початок о 19-00. Вхід вільний.

Місце проведення – Галерея Сценографії (Городоцька 36, Львів)
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
ПРО КУРС

🔹 Істор(її) мистецтва – це відкритий курс, який надає загальні знання про особливості художніх стилів та напрямків європейського мистецтва від Ренесансу до сьогодні (сучасні контемпорарні практики) на прикладах робіт художниць.

🔹 Лекторка:
Олександра Кущенко – засновниця проекту ArtLvivOnline, арт-критикиня (переважно для видання “Zbruch”). За освітами журналістка та мистецтвознавиця. На сьогоднішній день є аспіранткою ЛНАМ, досліджує енвайронмент в контексті мистецького середовища Львова.

🔹 План лекцій та додаткову інформацію про курс можна почитати тут: https://femwork.org/novini-fm/zapuskayemo-istor-yiyi-mistetstva/

🔹 Відеозаписи попередніх лекцій тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PLi9ul5w4VguuSK4RwI3TW-x-hw9E6cduv


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.