ЩО: Ґендерний портрет міста Львова (презентація та обговорення)
ДЕ: Галерея Сценографії,  вул. Городоцька 36
КОЛИ: 
4 травня 16:00


В День міста запрошуємо поговорити про те,  як жінки і чоловіки живуть у м.Львові.

Центр “Жіночі перспективи” презентує власне дослідження, яке відображає гендерні особливості таких соціальних груп, як жінки і чоловіки. Ми подивимось на те, скільки жінок і чоловіків проживає в місті, коли одружуються львів’янки та львів’яни, яку освіту отримують, яким спортом займаються, які мають захворювання та уподобання. Також ми проаналізуємо, які висновки можна зробити з нерівного розподілу жінок та чоловіків в тих чи інших сферах.

Дані дослідження можуть бути корисними усім, хто дбає про розвиток міста. Показники дослідження допоможуть врахувати принципи ґендерної рівності до місцевих стратегій розвитку та політик.

Презентують: Ірина Трохим, Любов Максимович

Порівняльне дослідження підготовлене Центром спільно з Управлінням економіки Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради в рамках реалізації ґендерної ініціативи «Підвищення залученості жінок у місцевий економічний розвиток — запорука успішного розвитку міста!» (впровадженої Центром «Жіночі перспективи»).

Реалізація ініціативи стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, що підтримало спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ).

Завантажити дослідження можна за посиланням.

Подія у Фейсбуці!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.