ЩО: Істор(її) фотографії. 1970-і рр. Онлайн-лекція
ДЕ: онлайн, на сторінці Феміністичної майстерні у Facebook
КОЛИ: 3 вересня (четвер) о 19:00


У 1984 році Canon демонструє першу цифрову електронну фотокамеру. У 1989 році на ринку роздрібної торгівлі з’являються одноразові фотоапарати і вже за рік перші цифрові фотокамери.
Очевидно, що ці пристрої та їх доступність збільшують кількість зображень, які претендують на нашу увагу.
 
Під час лекції йтиметься про історію “аматорської фотографії”, та фотографічні зображення, що, за словами Сьюзен Зонтаґ, “підкреслюють буденність”, а також про індивідуальні практики фотографинь, зокрема, Ірини Іонеско та Рінеке Дейкстра.

ПРО ЛЕКЦІЇ:

🔹 Істор(її) фотографії – це відкритий цикл лекцій з історії фотографічного мистецтва від перших експериментів у 1820-х рр. до сьогодні та з акцентом власне на жіночих іменах та прикладах робіт відомих фотографинь.

🔹 Лекторка: Олександра Кущенко – львівська мистецтвознавиця та арт-критикиня, дослідниця сучасного мистецтва Львова, а також засновниця проєкту ArtLvivOnline.

🔹 Додатково про курс можна почитати тут.


Лекції відбуватимуться щочетверга о 19 год на сторінці Феміністичної майстерні у Facebook. Усі лекції є безкоштовними для усіх охочих. Під час онлайн-трансляції у вас буде можливість поставити питання лекторці, на які вона відповість в коментарях під відео.

Цикл лекцій буде корисним для усіх, хто цікавляться фотографією, фемінізмом та жіночою історією.

 

Ілюстрація Анка Сидорова

Підтримати нас на Patreon!       Залишити відгук! 

Подія у Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.