ЩО: Презентація брошури «Атипова зайнятість і прекаризація праці в Україні»
ДЕ: Феміністична майстерня (пл. Ринок, 42, вхід з двору)

КОЛИ: 8 січня о 13:00
ВАРТІСТЬ: безкоштовно


Тема праці і її умов не є достатньо проговореною у Львові і в Україні.
Це є однією з причин, що призводить до поширення атипових форм праці – строкової, неоформленої, позикової чи на умовах ФОПу. Не виключено, що якраз атипова зайнятість для більшості населення стала правилом. Значна частина населення країни працює без оформлення чи отримують зарплату «в конверті».
Як такі обставини праці впливають на можливість задовільнити потреби працівниць і працівників, гідні умови праці та пенсійне забезпечення у майбутньому?
На це вказують автори брошури «Атипова зайнятість і прекаризація праці в Україні»*, підготовленої Центром соціальних і трудових досліджень (ЦСТД) за сприяння Фонду ім.Фрідріха Еберта.

Буде презентовано матеріали дослідження, а також обговорено такі питання: Наскільки загрозливими є тенденції на ринку праці? «Гнучкі» форми найму – свобода чи залежність? Що пропонує новий Трудовий кодекс? Як ситуація впливає на молодь і жінок, що працюють?

Презентація відбудеться за участі авторів і авторок досліджень.

Організовує подію ініціатива«Працююча християнська молодь» у співпраці з Феміністичною майстернею.

*Прека́рність — («вразливість», від англ. precarious і лат. precarium — сумнівний, ризикований, негарантований, нестабільний) — це нестабільний спосіб життя і роботи без довгострокових гарантій і надійного заробітку особливо у стосунку до розповсюдження «нестандартної» зайнятості в неоліберальну епоху.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.