ЩО: “Недільна рукодільня” з виготовлення іграшок та розмова про менструацію
ДЕ: Феміністична майстерня, пл. Ринок, 42 (вхід з двору)

КОЛИ: 11 березня о 16:30, тривалість – 2 години
ВАРТІСТЬ: від 20 до 50 грн по вашій можливості (оплата йде на матеріали), за реєстрацією


Зарпошуємо порефлексувати над темою менструацій та виготовити собі тематичні іграшки. Ми забезпечимо матеріалами та допомогою з техніки пошиття іграшок.

“Письменни_ці та журналіст_ки радісно обговорюють теми сексу, травлення і кровообігу – всі природні процеси – але менструації ніби не існує” пише Джені Хемптон Ця тема є табуйованою в нашому суспільстві і довкола неї існує безліч міфів.

В рамках проекту “Резиденція солідарності” Феміністична майстерня разом з резиденткою Дарією Ждановою працює над просвітою по темі менструації.

Ми збираємо наукові матеріали з цієї теми, але важливим є також особистий досвід українок різного віку. Тому ми запрошуємо до розмови про наші власні відчуття, переживання, страхи та сором, пов’язані з темою місячних. А виготовлення іграшок стане емансипативним жестом до подолання власного несприйняття та табуйованості в суспільстві.

Проект «Резиденція солідарності» відбувається за підтримки за рахунок гранту від Фонду інститута «Відкрите суспільство» у співпраці з Правовою ініціативою Фондів відкритого суспільства»


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.